اخبار پردیس بین الملل

30بهمن فعالیت های مددیاری و بشر دوستانه
  • 101
  • .
  • .

  • اردوهای جهادی
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به منظور زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، همه ساله اقدام به بازدید از مناطق جنگی در قالب اردوهای جوادی می کند. علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات و حضور هرچه فعالتر در این اردوها به بسیج دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند.
 
  • اعزام تیم های پزشکی جهت ارائه خدمات رایگان به مناطق محروم
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله همه ساله به منظور خدمات رسانی به مناطق محروم در داخل و خارج کشور اقدام به برگذاری اردوهای جهادی می کند. در یک مورد که در منطقه شمس آباد تهران صورت گرفت، در نخستین روز این اردو ۲۰۰ نفر در بخش عمومی و ۱۰۰ نفر در بخش دندانپزشکی ویزیت و معاینه شدند. همچنین ارائه خدمات پزشکی به زائرین اربعین حسینی همه ساله از سوی این دانشگاه مورد توجه ویژه قرار دارد که دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی جهت شرکت در این اردوها می توانند از طریق فراخوان هایی که از جانب دانشگاه صورت می گیرد شرکت فعال داشته باشند و از مزایای معنوی این اردوهت بهره مند شوند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
1400/9/16 سه‌شنبه

آدرس: تهران - میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان شیخ بهایی جنوبی - دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) - ساختمان پیامبر اعظم(ص) - طبقه چهارم - دفتر معاونت بین الملل

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

تماس با ما

.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد